9 yaşındaki zenci kızı böcek püskürten adam polisi aradı

2022-11-24 00:47:41 By : Ms. Jolin Zhang

CALDWELL, NJ (CNN) - New Jersey'li bir adam, 9 yaşındaki Siyah komşusunun dışarıda istilacı bir böceği durdurmak için ilaçlama yaptığını görünce polisi aradı.Ne yaptığını bilmediğini ama bunun onu korkuttuğunu söyledi.

Gordan Lawshe olarak tanımlanan bir adam, Ekim ayında New Jersey, Caldwell'de benekli fener böcekleri püskürten bir kızı ihbar etmek için acil olmayan bir polis hattını aradı.Eyalet, sakinleri bitkilere ve ağaçlara zarar veren istilacı türleri öldürmeye teşvik eden bir "Stomp It Out" kampanyası yürütüyor. Püskürtme Makinesi

9 yaşındaki zenci kızı böcek püskürten adam polisi aradı

Lawshe polise yaptığı çağrıda, "Yürüyen ve kaldırımlara ve ağaçlara bir şeyler püskürten küçük bir Siyah kadın var" dedi."Ne halt ettiğini bilmiyorum.Yine de beni korkutuyor.”

Bir memur geldiğinde, annesi Monique Joseph kaldırımdan onlara doğru yürürken ona fener sineklerinden bahseden 9 yaşında bir kız buldu.O anlar polisin vücut kamerasına yansıdı.

Durum kendisine anlatıldıktan sonra Joseph memura Lawshe'yi tanıdığını ve onun caddenin karşısında yaşadığını belirtir.Ayrıca kızı dışarıda gören başka birinin ona yardım ettiğini söylüyor.

"Zili çalmış olabilir," dedi Joseph.

Memur, kızın "belli ki iyi" olduğunu söylüyor ve 9 yaşındaki çocuk başının dertte olup olmadığını sorduğunda, ona hayır diyor.

Memur, Joseph ve kızıyla görüştükten sonra Lawshe ile konuşmaya gider.Ona kızın fener sinekleri üzerinde su kullandığını ve yakınlarda yaşadığını söyler.

Vücut kamerası görüntülerinde Lawshe, "Ne tuhaf," dedi.

Joseph ve büyük kızı, Caldwell belediye meclisinin önünde olay hakkında konuştu.

Joseph, "Kasıtlı olsun ya da olmasın ırkçılık, yine de ırkçılıktır" dedi."Kimseyi etiketlemek için burada değilim, sadece bu kasabada Siyahi bir kadın, Siyahi bir anne ve Siyahi olarak ikamet eden biri olarak bakış açımı paylaşmak için buradayım."

Lawshe'nin avukatı Gregory Mascera, müvekkilinin o zamandan beri özür dilediğini söylüyor.Ayrıca müvekkilinin ve ailesinin, Lawshe'nin "ırkçı olmakla suçlandığı" için hakaret olarak adlandırdığı tehditler aldığını söyledi.

9 yaşındaki zenci kızı böcek püskürten adam polisi aradı

Otomatik Boya Püskürtme Makinesi Telif Hakkı 2022 CNN Newsource.Tüm hakları Saklıdır.